Політика конфіденційності та збору даних

  1. Умови збору і зберігання Персональних даних

1.1. Користуючись сайтом або купуючи послуги, запропоновані на сайті https://ecommerce.advocate.lutsk.ua/, а також відповідаючи на необхідні питання в Заявці при реєстрації, користувач підтверджує, що дає згоду ФОП Деркач Денис Володимирович (далі «Оператор даних» або «Власник») і уповноваженим ним особам, на обробку Персональних даних.

1.2. Користувач дає свою згоду Оператору і уповноваженим ним особам на обробку отриманої інформації, включаючи збір, зберігання, використання, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, поширення, знеособлення, блокування, знищення персональних даних, залишених при використанні коштів автоматизації, систематизацію та формування бази даних користувачів сайту / сервісу, складання статистичної звітності, а також на отримання інформації про проведені дослідження та інших пропозицій від Оператора і уповноважених ним осіб. Користувач цим надає свою згоду і дозволяє Оператору і уповноваженим ним особам обробляти свої Персональні дані, в тому числі: (Ім’я; прізвище; по-батькові; стать; контактний телефон; електронну пошту; та інші надані відомості).

1.3. Користувач підтверджує, що дає згоду і надає право Оператору і уповноваженим ним особам здійснювати автоматизовану і неавтоматизовану обробку, включаючи збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, виправлення), використання, поширення, знеособлення, блокування, знищення персональних даних, зазначених у анкеті, з метою заходів, спрямованих на формування бази даних учасників, складання статистичної звітності, проведення маркетингових досліджень, а також здійснення взаємодії з користувачем, в тому числі по мережах електрозв’язку, включаючи напрям SMS-повідомлень і електронних листів, до відкликання такої згоди.

1.4. Користувач підтверджує свою згоду з тим, що Оператор і уповноважені ним особи мають право взаємодіяти з Користувачем шляхом здійснення прямих контактів з допомогою різних засобів зв’язку, включаючи, але не обмежуючись: поштова розсилка, електронна пошта, месенджери Viber, Telegram, мережа Інтернет і ін.

 

  1. Категорії збору Даних

2.1. Персональні дані можуть надаватися Користувачем самостійно або їх збір може автоматично здійснювати сайт при його використанні.

2.2. Користувачі несуть відповідальність за правильність внесення ними персональних даних, які використовуються Власником з метою належного надання послуг.

  1. Місце збору

3.1.  Дані обробляються у відповідних сервісах Оператора Даних та в інших місцях, необхідних для ідентифікації Користувача та належного надання Оператором Даних послуг.

  1. Додаткова інформація про збір та обробку Даних

4.1. Користувач обізнаний про те, що Оператор даних може бути змушений передати Персональні дані на вимогу органів державної влади.

  1. Системні журнали і технічне обслуговування

5.1. З метою забезпечення роботи сайту та його технічного обслуговування, сайт і будь-які сторонні сервіси можуть вести файли, в яких реєструється взаємодія сайту з Користувачами, або використовувати з цією метою інші Персональні дані (зокрема, IP-адреса).

  1. Права користувачів

6.1. Користувачі мають право в будь-який час дізнатися, чи були збережені їх Персональні дані, і можуть звертатися до Оператора даних, щоб попросити їх доповнити, оновити або виправити , а також виступити проти їх обробки у визначених законом випадках.

  1. Захист персональних даних

7.1. Оператор даних забезпечує заходи для запобігання несанкціонованому доступу до Персональних даних та їх використання, отриманих в процесі реєстрації або інших згаданих вище способах при використанні даного веб-сайту. Ми прагнемо захищати ваші Персональні дані, проте ми не можемо забезпечити безпеку інформації, яку ви передаєте нам, і тому закликаємо вас приймати всіх доступних заходів обережності для захисту ваших Персональних даних в мережі Інтернет.

  1. Внесення змін до Політики конфіденційності та збору даних

8.1. Оператор даних обумовлює право в будь-який час вносити зміни в цей документ.

 

  1. Правова інформація

9.1. Політика конфіденційності відповідає вимогам законодавства України про захист персональних даних і містить відомості про реалізовані Оператором вимогах до обробки і захисту персональних даних.

 

  1. Оператор і Власник даних

Дані: ФОП Деркач Денис Володимирович

43016, м. Луцьк, вул. Драгоманова, 1А, оф. 23

Тел: +38 0993955696

e-mail: derkach.courses@gmail.com